top of page
  • Murtaza Mutlu YAZICI

Yeni vektörel logolu sitemiz yayında

Mutlu Tercüme web sitesi mutlutercume.com, vektörel yeni logosu ve blog tabanlı olarak

yeniden tasarlanan modern arayüzü ile yayında.


En yeni web teknolojilerine ve tasarım trendlerine uygun biçimde hazırlanan mobil uyumlu web sitemiz ile sadece çeviri hizmeti talep edenlerin değil, çeviri sektöründe çevirmen olarak çalışanlar başta olmak üzere ofis yazılımları, bilgisayar donanımları veya yabancı dil konularında kendini geliştirmek isteyen herkesin istifade edebileceği bilgiler sunmayı amaçladık.


Blog yazılarımız bu amaca uygun olarak 4 kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar;


1. Haber:

Mutlu Tercüme ile ilgili veya çeviri sektörünü ilgilendiren haber ve gelişmeler bu kategoride yer alacak yazılarımızın konusunu oluşturacaktır.


2. Donanım:

Bilgisayarlar, bilgisayar bileşenleri ( Anakart, Ekran Kartı, Bellek /RAM, İşlemci, Disk, Kasa) ile çevre birimleri (Klavye & Mouse, Monitör, Yazıcı) ile ilgili en son teknoloji haberleri ve kullanım deneyimleri bu kategoride yer alacak yazılarımızın temel konusunu oluşturacaktır.


3. Yazılım

Çeviri sektörünün olmazsa olmazı #Microsoft #Word ve benzeri kelime işlemciler başta olmak üzere çeviri sektöründe kullanılan çeşitli yazılımlar bu kategoride yer alacak yazılarımızın temel konusunu oluşturacaktır.


4. Yabancı Dil

Yabancı dilini geliştirmek isteyen veya yeni bir dil öğrenmek isteyen herkesin istifade edebileceği şekilde ücretsiz dersler bu kategorinin konusunu oluşturacaktır.


Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Yorumlarınızı ve fikirlerinizi aşağıda paylaşın veya bizimle iletişime geçin lütfen.

272 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page