top of page
YENİ VEKTÖREL LOGOLU SİTEMİZ YAYINDA.png

GÜVENİLİR TERCÜME HİZMETİ

Mardin'de faaliyet gösteren Mutlu Tercüme, sadece İngilizce ve Arapça dillerinde hizmet veren ve hukuki, mali ve ticari belgelerin çevirisinde uzmanlaşmış, 15 yıllık deneyime sahip bir işletmedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir tercüme bürosu olarak, uygun fiyata, tam zamanında ve kaliteli iş teslimi taahhüt ediyoruz.

Farkımız

Bizi diğer tercüme bürolarından ayıran özelliklerimizi ve önem verdiğimiz hususları aşağıdaki üç başlık altında izah etmek mümkündür.

rating.png

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Mutlu Tercüme olarak, müşteri memnuniyetini her türlü ticari kaygının üzerinde tutup, bireysel ve kurumsal müşterilere hızlı, kaliteli ve güvenilir mütercim tercümanlık hizmetleri sunmak, işletmemizin misyonudur.

shield.png

BELGE VE BİLGİ GÜVENLİĞİ

Çevirisi yapılmak üzere bize gönderdiğiniz belgeler ve kişisel bilgileriniz asla 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

on-time.png

ZAMANINDA İŞ TESLİMİ

Her belgenin dili, içeriği ve sahip olduğu karakter sayısı farklı olduğundan teslim süreleri de farklılık göstermektedir. İşte Mutlu Tercüme olarak fiyat teklifimizde belirttiğimiz teslim tarihine sadık kalarak işi tam zamanında müşterilerimize teslim ediyoruz.

Blog Yazılarımızı Takip Etmek İçin Abone Olun

Abone olduğunuz için teşekkürler!

bottom of page